EDUKACYJNE SPOTKANIA

„A cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne?…” – Mikołaj Kopernik

Celem moich spotkań jest nie tylko przekazanie wiedzy o kosmosie, ale także zrobienie tego w sposób atrakcyjny i przystępny dla dzieci, młodzieży… KAŻDEGO! Chcę, aby nauka była postrzegana jako coś fascynującego i dostępnego.

Podczas spotkań staram się angażować uczestników poprzez interaktywne prezentacje, eksperymenty, gry. Chcę, aby nauka była dla nich czymś więcej niż tylko suchymi faktami z podręczników – ma być emocjonującą przygodą, która pobudza wyobraźnię i zachęca do dalszego zgłębiania tajemnic Wszechświata.

Moim głównym celem jest inspirowanie społeczeństwa do dalszego eksplorowania kosmosu oraz rozbudzanie w nich pasji do nauki. Wierzę, że poprzez takie działania możemy wspólnie stworzyć przyszłe pokolenie naukowców i odkrywców, gotowych wkroczyć w nieznane obszary naszego Wszechświata.

Oczywiście, jestem otwarty na wszelkie zaproszenia! Jeśli masz pomysł na wspólną akcję lub chciałbyś, żebym odwiedził twoją placówkę, daj znać! Chętnie współpracuję z innymi pasjonatami nauki, abyśmy mogli razem stworzyć coś naprawdę inspirującego i edukacyjnego.

Odezwij się do mnie, a z przyjemnością omówimy, jak możemy połączyć nasze siły i zorganizować coś fajnego!